DŘEVĚNÉ ATYPICKÉ PALETY A PŘEPRAVNÍ BEDNY

Atypické palety se na rozdíl od standardizovaných palet liší svými rozměry, konstrukcí i nosností. Hledáte-li atypické palety a dřevěné přepravní obaly, u nás jste na správném místě! Pila Lukeš nabízí zakázkovou výrobu atypických dřevěných palet a přepravních beden na míru. Palety vyrábíme v libovolných rozměrech a nosnostech.

Volitelné rozměry a nosnost

Výroba v jednotkách kusů i ve velkých sériích

KONTAKTUJTE NÁS

dřevěné a typické palety - Pila Lukeš

Výroba atypických palet na míru

Jednorázové přepravní palety vyrábíme s volitelnými rozměry a nosností. Součástí naší běžné produkce jsou půlpalety a čtvrtpalety. Na zakázku lze přizpůsobit jak samotné rozměry, tak i nosnost palet. Při požadavcích na přepravu nadrozměrných a těžkých břemen, rádi konstrukci palet přizpůsobíme. Navrhneme a vyrobíme jakékoliv druhy dřevěných palet na míru s přesností v jednotkách milimetrů.

Vyrábíme:

  • atypické palety
  • přepravní bedny

Přejete si výrobu atypických palet se zvýšenou nosností? Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář.

Parametry vyráběných palet

Půlpalety: 

  • rozměry 600x800 mm
  • nosnost 500 kg
  • hmotnost 8 kg

Čtvrtpalety:

  • rozměry 600x400 mm
  • nosnost 450 kg
  • hmotnost 3 kg

Atypické rozměry palet

Vedle produkce dřevěných palet a přepravních beden vyrábíme stavební řezivo, paletové přířezy a řezivo pro truhláře.

Dřevěné přepravní bedny

Pro uskladnění a přepravu obtížně balitelných produktů nabízíme výrobu dřevěných přepravních boxů. Dřevěné přepravní bedny spolehlivě chrání zboží před poškozením, lze s nimi manipulovat běžnými manipulačními prostředky a umožňují spolehlivou fixaci přepravovaného zboží. Dřevěné přepravní bedny jsou využívány například pro transport motocyklů, strojních zařízení a celé řady dalších produktů.

Vyrábíme z kvalitního dřeva

Atypické palety a dřevěné přepravní boxy vyrábíme z měkkého, jehličnatého dřeva kategorie D. Výroba většiny řeziva probíhá na rozmítací pile, která vyniká přesným a hladkým řezem. Řezivo je dále kráceno na automatu UKS 700. Ročně vyrobíme přes 50 tisíc palet splňující 1. a 2. jakost.

Objednávejte palety přímo u výrobce

Hledáte spolehlivého dodavatele atypických palet? Objednejte si dřevěné palety a přepravní boxy přímo u výrobce. Získáte výhodné ceny a stabilní dodávky produktů přesně podle vašich potřeb. Zavolejte nám, těšíme se na spolupráci!

Pila Lukeš Zálesní Lhota, Jilemnice – výroba a prodej atypických palet a dřevěných beden.