JAKOSTNÍ PALETOVÉ PŘÍŘEZY

Patříte mezi výrobce dřevěných europalet? Hledáte spolehlivého dodavatele materiálu pro výrobu palet? Obraťte se na nás! Vyrábíme paletové přířezy určené ke kompletaci dřevěných palet. Součástí naší nabídky je také ostatní obalové řezivo.

Paletové přířezy ve volitelných rozměrech

Vhodné pro manuální i automatizované zpracování

KONTAKTUJTE NÁS

paletové přířezy - Pila Lukeš

Vyrábíme paletové přířezy pro manuální i automatizovanou výrobu palet

Paletové přířezy představují řezivo určené k výrobě dřevěných palet. Přířezy vyrábíme převážně z měkkého jehličnatého dřeva, mezi které patří smrkové, borovicové a modřínové dřevo. Na trh dodáváme paletové přířezy v několika jakostech, které jsou vhodné pro navazující manuální i automatizovaní zpracování.

Dřevěné přířezy na výrobu palet dodáváme na zakázku nakrácené a nařezané podle požadavků zákazníků. Možný je také prodej řeziva v celých délkách do maximální délky 4 m.

Nabízíme paletové přířezy:

  • smrkové
  • borovicové
  • modřínové
  • nakrácené 
  • v celých délkách do 4 m

Podívejte se také na nabídku dalších produktů, mezi které patří výroba a prodej stavebního řeziva, trámů pro roubenky, atypických palet, a truhlářského řeziva.

Objednávejte u stabilního dodavatele paletových přířezů

Hledáte spolehlivého dodavatele řeziva na výrobu palet? Objednejte si paletové přířezy z Pily Lukeš. Získáte paletové přířezy za výhodné ceny a jistotu stabilních dodávek. Pro objednávku využijte náš kontaktní formulář.

Pila Lukeš Zálesní Lhota, Jilemnice - výroba a prodej paletových přířezů.